Chata Černý Důl Sunny Hill Cottages
 
ADRESA Chata Sunny Hill Cottages
Černý Důl
Černý Důl 54344
Česká Republika
Pension-Cerny-Dul-Sunny-Hill-Cottages@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
Chata Sunny Hill Cottages ubytování Černý Důl Aktuální počasí zataženo
Chata Černý Důl Sunny Hill Cottages - K hotelu přísluší parkovištěChata Černý Důl Sunny Hill Cottages -  je k dispozici letní terasaChata Černý Důl Sunny Hill Cottages - Televize umožňuje příjem satelitních programůChata Černý Důl Sunny Hill Cottages - Pokoje jsou vybaveny televizoremChata Černý Důl Sunny Hill Cottages - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouChata Černý Důl Sunny Hill Cottages - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

Chata Sunny Hill Cottages / Černý Důl

Sunny Hill Cottages jsou luxusní chalupy, jejichž provoz byl zahájen k prosinci 2005. Nacházejí se v novém skiareálu Černý Důl. Sjezdovky jsou dosažitelné pěšky.

Nedaleko Sunny Hill Cottages leží krásné lázeňské město Janské Lázně. Ski aréna Černá hora 1299 m n.m. se pyšní nejdelšími sjezdovkami v Čechách. Možnost kurzů golfu a objednání lázeňských procedur.

Krkonoše ubytování na horách Černý Důl:
Areál Sunny Hill Cottages je umístěn v Krkonošském národním parku. V areálu Sunny Hill Cottages se nacházejí 4 nové luxusní chalupy se 4 dvoulůžkovými ložnicemi a 2 velkými koupelnami, plně vybavenými kuchyněmi, obývacím pokojem s příjmem satelitní TV, krbem a vstupem na zahradu.

Černý Důl Areál Sunny Hill Cottages služby:
V Areálu Sunny Hill Cottages v Černém Dole u Jánských Lázní jsou k dispozici parkovací místa. Chalupy jsou vyhřívané elektrickými topnými tělesy s podlahovým vytápěním. Na žádost Vám zdarma zajistí skibus od domu a snídaně.

Dovolená Krkonoše Areál Sunny Hill Cottages:
Sunny Hill Cottages nabízejí klidnou atmosféru a překrásné prostředí lemované lesem, potokem a zelení v každém ročním období i mimo prázdniny. Jsou vhodné pro rodiny s dětmi nebo pro skupiny dospělých. Hlavní zimní aktivitou je lyžování a snowboarding, v létě jízda na kole, plavání, turistika a golf.

Ubytování v Krkonoších Sunny Hill Cottages Černý Důl:
Zábava a vyžití - Lyžování : nedaleko Areálu Sunny Hill Cottages jsou sjezdovky v Černém Dole dosažitelné pěšky (4-sedačková lanovka). Další sjezdovky najdete v lyžařském areálu Skipec v Peci pod Sněžkou nebo lze využít sjezdovky ve Skiaréně Jánské Lázně (Černá hora 1299 m n.m.). Nejdelší sjezdovky v Čechách a sáňkařská dráha (pro celou rodinu) + nejdelší osvětlená sjezdovka v Čechách (večerní lyžování). Brusleni a běžkařské upravované tratě. Lyžařské školy a půjčovny.
Cyklistika a jízda na horských kolech. Kurzy golfu (Mladé Buky). Turistické cesty. Lázně a Aquacentrum. V létě plavání na koupališti nebo v rybnících. Tenis, squash, jízda na koni. Vyhlídkové lety letadlem nad Krkonošemi. 
Výlety v okolí: Lanová dráha Pec pod Sněžkou - Sněžka (rekonstrukce do března 2014). Motokáry & Bowling & nákupy v Trutnově. Velký vodní park Babylon v Liberci. V létě venkovní tobogán ve Špindlerově Mlýně. ZOO a Safari park ve Dvoře Králové nad Labem. Skalní město v Adršpachu. Nákupy a bruslení v hale ve Vrchlabí.