Chata Cerny Dul Sunny Hill Cottages
 
ADRESA Chata Sunny Hill Cottages
Cerny Dul
Cerny Dul 54344
Czech Republic
Pension-Cerny-Dul-Sunny-Hill-Cottages@cz-hotel.eu
AKTUÁLNE POČASIE
Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 4 m/s
Chata Sunny Hill Cottages ubytovanie Cerny Dul Aktuálne počasie zamračené
Chata Cerny Dul Sunny Hill Cottages - Pri hotely je vlastné parkoviskoChata Cerny Dul Sunny Hill Cottages - k dispozícii letná terasaChata Cerny Dul Sunny Hill Cottages - Televizor má príjem satelitných  programůChata Cerny Dul Sunny Hill Cottages - Iybz sú vybavené televízoromChata Cerny Dul Sunny Hill Cottages - Izby s vlastnou kúpelkouChata Cerny Dul Sunny Hill Cottages - Izby s vlastnou toaletou
 
Odporúčajte tyto stránky:

Chata Sunny Hill Cottages / Cerny Dul

Sunny Hill Cottages sú luxusné chalupy, ktorých prevádzka začala k decembri 2005. Nachádzajú sa v novom skiareáli Černý Dúl. Zjazdovky sú dosiahnuteľné pešo.

Neďaleko Sunny Hill Cottages leží krásne kúpeľné mesto Janské Lázne. Ski aréna Černá hora 1299 m n.m. sa pýši najdlhšími zjazdovkami v Čechách. Možnosť kurzov golfu a objednanie kúpeľných procedúr.

Krkonoše ubytovanie na horách Černý Dúl:
Areál Sunny Hill Cottages je umiestnený v Krkonošskom národnom parku. V areáli Sunny Hill Cottages sa nachádzajú 4 nové luxusné chalupy s 4 dvojlôžkovými spálňami a 2 veľkými kúpeľňami, plne vybavenými kuchyňami, obývacou izbou so satelitnou TV, krbom a vstupom na záhradu.

Černý Dúl Areál Sunny Hill Cottages služby:
V Areáli Sunny Hill Cottages v Čiernom Dole pri Jánských Lázňách sú k dispozícii parkovacie miesta. Chalupy sú vyhrievané elektrickými telesami s podlahovým vykurovaním. Na požiadanie Vám zadarmo zaistí skibus od domu či raňajky.

Dovolenka Krkonoše Areál Sunny Hill Cottages:
Sunny Hill Cottages ponúkajú pokojnú atmosféru a prekrásne prostredie lemované lesom, potokom a zeleňou v každom ročnom období i mimo prázdniny. Sú vhodné pre rodiny s deťmi alebo pre skupiny dospelých. Hlavnou zimnou aktivitou je lyžovanie a snowboarding, v lete jazda na bicykli, plávanie, turistika a golf.

Ubytovanie v Krkonošiach Sunny Hill Cottages Černý Dúl:
Zábava a vyžitie - Lyžovanie: neďaleko Areálu Sunny Hill Cottages sú zjazdovky v Čiernom Dole dosiahnuteľné pešo (4-sedačková lanovka). Ďalšie zjazdovky nájdete v lyžiarskom areáli Skipec v Peci pod Snežkou alebo vo Skiarena Jánske Lázne (Čierna hora 1299 m nm). Najdlhšia zjazdovky v Čechách a sánkarská dráha (pre celú rodinu) + najdlhšia osvetlená zjazdovka v Čechách (večerné lyžovanie). Korčulovanie a bežkárske upravované trate. Lyžiarske školy a požičovne. Cyklistika a jazda na horských bicykloch. Kurzy golfu (Mladé Buky). Turistické cesty. Kúpele a Aquacentrum. V lete plávanie na kúpalisku alebo v rybníkoch. Tenis, squash, jazda na koni. Vyhliadkové lety lietadlom nad Krkonošami.
Výlety v okolí: Lanová dráha Pec pod Snežkou - Snežka (rekonštrukcia do marca 2014). Motokáry & Bowling & nákupy v Trutnove. Veľký vodný park v Liberci. V lete exteriérový tobogán v Špindlerovom Mlyne. ZOO a Safari park v Dvore Králové nad Labem. Skalné mesto v Adršpachu. Nákupy a korčuľovanie v hale vo Vrchlabí.